کاربران گرامی نسخه اولیه اپلیکیشن اندروید سوشال پال جهت بهره مندی شما عزیزان منتشر شد . جهت دانلود کلیک بفرمایید.
دانلود اپلیکیشن اندروید سایت

حرفه ای ترین و ارزان ترین پنل شماره مجازی

تصور کنید قصد ساخت حساب جهت استفاده از شبکه های اجتماعی همانند تلگرام، اینستاگرام، تویتر، فیسبوک و سایتها و نرم افزارهای مختلف هستید، اما جهت ساخت و تکمیل ثبت نام نیاز به وارد کردن شماره موبایل و تأیید پیامکی دارید! مخصوصا زمانی که امکان استفاده از شماره شخصی شما برایتان مقدور نیست و یا تمایل به استفاده از آن ندارید و یا برای استفاده های شخصی و تجاری نیاز به ساخت تعداد زیادی حساب کاربری دارد؛ پنل شماره مجازی سوشال پال این امکان را به شما می دهد که به صورت نامحدود از بیش از 160 کشور مختلف جهان از جمله کشورهای اروپایی و آسیایی و … اقدام به دریافت شماره با هزینه بسیار کم کنید. شماره هایی که امکان دریافت پیامک حاوی کد فعالسازی جهت ساخت اکانت در هر سرویسی را دارا هستند.

پرداخت آنلاین

امنیت بالا

تحویل فوری

پشتیبانی آنلاین

کیفیت بالا

قیمت ارزان

Virtual Number
SocialPal.ir

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سوشال پال به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت و استفاده از خدمات ارائه شده توسط سوشال پال به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سوشال پال از سوی کاربر است

شماره عادی
شماره اجاره ای
شماره دائمی

انواع شماره مجازی

سوشال پال سه نوع شماره عادی ، اجاره‌ای ، دائمی را ارائه می‌کند که هر کدام مزایا و کارکردهای خاص خود را دارا می باشند که در ذیل همین صفحه به صورت کامل توضیح داده شده است .

 

مشکل دریافت کد در تلگرام :

از تلگرام رسمی استفاده نکنید بلکه از پوسته های تلگرام (نسخه های غیر رسمی تلگرام) استفاده کنید، ترجیحا از نسخه های قدیمی. می توانید از قسمت دانلود ها در پائین همین صفحه نسخه مورد نظر را دانلود کنید. در قدم بعد ip خود را عوض کنید، می توانید با تغییر و ابزار خود یا تغییر سرور آنها به این منظور اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به کانال تلگرامی ما از فهرست مراجعه کنید. سپس شماره قبل را لغو کرده و به جای آن شماره جدید بگیرید و تست کنید. در صورت ادامه مشکل و عدم دریافت کد، ip را با راهکار بالا دوباره عوض کنید و شماره جدید بگیرید و چند بار تست کنید.در صورت عدم حل مشکل از کشور دیگری شماره دریافت کنید و تست کنید.

 

مشکل دریافت کد در واتساپ:

نرم افزار واتساپ را پاک و دوباره نصب کنید. در قدم بعد ip خود را عوض کنید، می توانید با قرار دادن گوشی خود در حالت هواپیما به مدت 10 ثانیه (در صورت استفاده از نت خود گوشی ) یا تغییر و ابزار خود یا تغییر سرور آنها به این منظور اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به کانال تلگرامی ما از فهرست مراجعه کنید. سپس شماره قبل را لغو کرده و به جای آن شماره جدید بگیرید و تست کنید. در صورت ادامه مشکل و عدم دریافت کد، ip را با راهکار بالا دوباره عوض کنید و شماره جدید بگیرید و چند بار تست کنید. در صورت عدم حل مشکل از کشور دیگری شماره دریافت کنید و تست کنید. سعی کنید از کشورهائی مثل روسیه، قزاقستان، چین شماره دریافت نکنید، چرا که احتمال مسدودیت این شمار ها از سمت واتساپ بیشتر است.

مشکل دریافت کد برای جیمیل – گوگل :

اول اینکه دقت داشته باشید گوگل محدودیت های بسیار زیادی برای شماره مجازی گذاشته است لذا هر شماره ای قابلیت استفاده را ندارد و باید شماره های مختلف تست کنید در ابتدا ip خود را عوض کنید، می توانید با قرار دادن گوشی خود در حالت هواپیما به مدت 10 ثانیه (در صورت استفاده از نت خود گوشی) یا تغییر و ابزار خود یا تغییر سرور آنها به این منظور اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به کانال تلگرامی ما از فهرست مراجعه کنید. سپس شماره قبل را لغو کرده و به جای آن شماره جدید بگیرید و تست کنید. در صورت ادامه مشکل، کش مرورگر اینترنت خود را پاک کنید، برای اطلاعات بیشتر راجع به این موضوع در اینترنت جستجو کنید در صورت ادامه مشکل ip را دوباره عوض کنید و از کشور دیگری شماره گرفته و تست کنید این روند را تا جایی ادامه بدید که موفق به دریافت کد بشوید

مشکل دریافت کد برای دیگر موارد:

اول اینکه دقت داشته باشید که برخی از سرویس ها قابلیت ارسال کد به شماره مجازی را تا حدود زیادی محدود می کنند، البته این اتفاق کم پیش می آید.
در ابتدا ip خود را عوض کنید، می توانید با قرار دادن گوشی خود در حالت هواپیما به مدت 10 ثانیه (در صورت استفاده از نت خود گوشی) یا تغییر و ابزار خود یا تغییر سرور آنها به این منظور اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به کانال تلگرامی ما از فهرست مراجعه کنید. در صورتی که از مرورگر وب استفاده می کنید کش مرورگر رو خالی کنید و در صورتی که شماره را برای نرم افزاری می خواهید، نرم افزار را پاک و دوباره نصب کنید .شماره کشورهای مختلف را تست کنید. در صورت ادامه مشکل، موضوع را با پشتیبانی مطرح کرده و بگوئید قصد استفاده از شماره مجازی برای چه سرویسی را دارید.

سوشال پال سه نوع شماره عادی، اجاره‌ای، دائمی را ارائه می‌کند که هر کدام مزایا و کارکردهای خاص خود را داراست:

1. شماره مجازی عادی

2. شماره مجازی اجاره ای

3. شماره مجازی دائمی

نوع دوم از شماره مجازی، شماره‌ی اجاره‌ای است که شما می‌توانید یک شماره را برای مدت زمان مشخصی اجاره کنید و در این زمان تمامی پیامک‌های ارسال شده به شماره را دریافت کنید.
این نوع شما ره محدود به سرویس نمی‌باشد، بنابراین با سفارش یک شماره اجاره‌ای می‌توانید تمامی پیامک‌های ارسال شده به آن شماره را دریافت کنید و در سایت‌ها و نرم افزارهای مختلف استفاده کنید.
این شماره‌ها از اپراتورهای مخابراتی مختلف ارائه می‌شود که هر اپراتور تفاوت خاصی را داراست که در زمان سفارش توضیحات هر کدام را می‌توانید مشاهده و مقایسه بکنید، همانند امکان تمدید اجاره، امکان دریافت پیامک از بعضی سرویس‌های خاص همانند سرویس‌های مالی و …
شماره‌های اجاره‌ای به جهت سفارش کمتر، حساسیت کمتری نیز داشته و امکان محدودیت و مسدودیت انها از سمت نرم افزارها کمتر می‌باشد.

این نوع شماره دائمی بوده و فقط با یکبار هزینه می‌توانید همیشه از آن استفاده کنید و نیازی به پرداخت هزینه اضافه و تمدید نخواهد بود.

شماره مجازی دائمی قابلیت دریافت پیامک و تماس نامحدود از همه جا را داراست، همچنین قابلیت ارسال پیامک و تماس رایگان با شماره‌های آمریکا و کانادا را نیز داراست. اما برای برقراری تماس و ارسال پیامک به سایر کشورها نیاز به شارژ کردن شماره دارید که با ویزا یا مستر کارت فیزیکی امکان پذیر است.

مسدودی این نوع شماره بسیار کمتر از شماره‌های عادی است، طبق تجربه کاربران این شماره برای استفاده از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و در اغلب موارد به عنوان شماره مجازی تشخیص داده نشده و در نرم افزار مربوطه بعد از استفاده مسدود نمی‌شود. البته در نظر داشته باشید استفاده غیر صحیح از شماره و رعایت نکردن قوانین نرم افزار مربوطه ممکن است باعث مشکل در اکانت آن نرم افزار شود که این قضیه درباره تمامی شماره‌های مجازی و واقعی صادق است و تفاوتی با همدیگر ندارند.

از شماره دائمی برای تلگرام، واتساپ، اپل آیدی و اغلب شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها و سرویس‌ها می‌توانید استفاده کنید، برای اینکه مطمئن شوید شماره دائمی در سرویس مورد نظر شما قابلیت استفاده دارد، یکی از شماره‌های دائمی داخل سایت را در نظر بگیرید (شماره‌ها در سایت قابل مشاهده می‌باشند) و سپس در سرویس مورد نظر وارد کنید و در صورتی که سرویس مورد نظر شماره را قبول کرد و اخطاری نداد، شماره مورد نظر را خرید کنید. (فقط یکی از شماره‌ها رو تست کنید کافی است و همه شماره‌ها از این حیث شبیه هم هستند)

از شماره دائمی می‌توانید در قالب اپلیکیشن موبایل (اندروید و ios ) و نسخه تحت وب به راحتی استفاده کنید، نرم افزار و پنل بلافاصله پس از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

پس از خرید شماره مجازی دائمی فرصت تست دارید و در صورتی که شماره مشکل داشت پس گرفته می‌شود و شماره جایگزین داده می‌شود و یا در صورت تمایل هزینه به صورت کامل برگشت داده می‌شود.

شماره‌های دائمی:
این شماره ها همیشه در اختیار شما بوده و هر زمان که قصد داشته باشید می‌توانید بدون محدودیت پیامک و تماس دریافت کنید، این شماره‌ها از اپراتور مخابراتی کاملا معتبر از خارج کشور تهیه می‌شوند.
شماره های عادی و اجاره‌ای:
این نوع شماره‌ها از اپراتورهای مخابراتی کشورهای خارجی تهیه شده و بنا به نوع شماره ها و تجربه ما در این زمینه اختصاصی بوده و بعد از استفاده شما به شخص دیگری واگذار نخواهد شد.
در صورتی که بعد از استفاده از حسابی که ساختید خارج نشوید و آن حساب نیاز به تأیید پیامکی مجدد نباشید همیشه می توانید از آن استفاده کنید.
شماره ها از طرف سوشال پال به هیچ عنوان به شخص دیگری واگذار نخواهد شد، اما در صورتی که برخی اپراتورهای خارجی شماره را در اختیار شخص دیگری قرار دادند نامبرلند هیچ تعهدی نسبت به این مسأله نمی پذیرد، البته این مسأله در صورت اتفاق بسیار نادر بوده و جای نگرانی نیست.
این شماره ها برای وریفای و تأیید اکانت بوده و فقط در تایمی که در اختیار شما قرار میگیرند (10 تا 20 دقیقه برای شماره‌های عادی و تایم‌های متفاوت در شماره‌های اجاره ای) قادر به دریافت پیامک هستند.
بعد از سپری شدن تایم، شماره‌ها به جهت امنیت و هزینه‌های نگهداری از شبکه خارج شده و کس دیگری به آن شماره دسترسی نخواهد داشت و لذا امکان دریافت کد مجدد نمی‌باشد.

منظور از شماره مجازی بدون ریپورت، شماره ای است که محدودیتی برای استفاده نداشته باشد، منظور این است که آن شماره مجازی قابلیت ارسال پیام به شماره شخصی افراد را داراست.

شماره هایی که دریافت می کنید از طرف سوشال پال به هیچ کس دیگری واگذار نمی شود و فقط در اختیار شماست، اما برای حفظ امنیت بیشتر نکات ایمنی سرویس خود را رعایت کنید، مثلا رمز دو مرحله ای تعریف کنید، در صورت وجود رمز دو مرحله ای حتی اگر شخصی به شماره دسترسی پیدا کند تا زمانی که رمز انتخابی شما را نداشته باشد به هیچ عنوان نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

این نوع شماره به صرفه‌ترین و پرطرفدار‌ترین نوع شماره مجازی می‌باشد. تنوع زیادی دارد و از کشورهای بسیاری عرضه می‌شود.
از هر شماره تنها برای یک سرویس می‌توانید استفاده کنید ( مثلا فقط تلگرام یا واتساپ یا …) و برای همه سرویس‌ها و سایت‌ها شماره موجود است.
بعد از دریافت شماره عادی 10 الی 20 دقیقه شماره برای دریافت پیامک آنلاین می‌شود، در صورتی که در این تایم موفق به دریافت کد فعالسازی شدید هزینه برای شما محاسبه می‌شود و در صورتی که این تایم به پایان برسد و پیامک دریافت نشود و یا قبل اتمام وقت، با دکمه مربوطه شماره را لغو کنید، هزینه به کیف پول شما عودت داده می‌شود و می‌توانید شماره جایگزین بگیرید. در واقع فقط زمانی هزینه لحاظ می‌شود که پیامک فعالسازی دریافت کنید.
پس از اتمام زمان شماره، دیگر قابلیت دریافت کد مجدد به هیچ وجه نمی‌باشد، این مسأله به جهت حفظ مسائل امنیت اکانت شما و هزینه بسیار بالا برای آنلاین نگه داشتن شماره‌های عادی است.

شماره‌های هر کشور از اپراتورهای مخابراتی مختلفی ارائه شده است، عدد کوچک جلوی هر کشور بیانگر اپراتور مخابراتی است، مثلا “روسیه1” به معنای شماره‌ای است که از اپراتور مخابراتی 1 از کشور روسیه ارائه شده است.
اپراتورهای مخابراتی شماره 1 و 2 و 5 و 6 قادر به دریافت کدد مجدد در تایمی که شماره فعال است می‌باشد. بدین معنا که مثلا اگر از روسیه1 شماره دریافت کردید، در تایم 20 دقیقه‌ای که شماره فعال است هر تعداد که پیامک خواستید می‌توانید دریافت کنید برای همان سرویس مشخص، اما سایر اپراتورها فقط یکبار کد دریافت می‌کنند که همان کد اول نیز برای راه اندازی حساب کفایت می‌کند
شماره‌ها اصولا و در اغلب موارد اختصاصی بوده و در اختیار شماست و تا زمانی که از نرم افزار مورد نظر خارج نشوید یا نیاز مجدد به کد پیامکی نداشته باشید می‌توانید از ان استفاده کنید، مثلا اگر با شماره عادی تلگرام راه اندازی کنید، تا زمانی که از تلگرام خارج نشوید می‌توانید از آن استفاده کنید. برای به حداقل رسیدن ریسک از دست رفتن شماره نکات ایمنی توضیح داده شده در پائین همین صفحه را رعایت کنید. همچنین در موارد کمی اتفاق می‌افتد که از سمت اپراتور مخابراتی خارج از کشور شخص دیگری به شماره دسترسی پیدا می‌کنید که با رعایت اصول ایمنی، ایجاد مشکل برای اکانت شما به حداقل ممکن می‌رسد.
برخی از نرم افزارها نسبت به جهت جلوگیری از تبلیغات غیر مجاز و اسپم و … نسبت به شماره مجازی حساس هستند و در برخی موارد شماره مورد نظر را مسدود می‌کنند، برای جلوگیری از این مشکل نکات گفته شده در ادامه مطلب را به دقت مراعات کنید و در این صورت این مشکلات به حداقل ممکن می‌رسد و در موارد زیادی از مسدود شدن شماره جلوگیری می‌شود. با توجه به اینکه این محدودیت‌ها از سمت نرم افزارها بوده و برای ما نیز قابل کنترل نمی‌باشد ، در صورت بروز این موارد  سوشال پال مسئولیتی را نمی‌تواند بپذیرد اما برای رضایت حداکثری شما تمام نکات لازم در این صفحه توضیح داده شده و قیمت شماره‌ها با قیمت بسیار مناسب و ارزان در اختیار شما قرار داده شده که کم‌ترین ضرر متوجه مشتریان عزیز بشود.

ابتدا توضیحات مربوط به انواع شماره‌ها را در همین صفحه مطالعه کنید و متناسب با نیازتان یکی از انواع شماره‌های مجازی عادی، اجاره‌ای، دائمی را انتخاب کنید از صفحه اصلی در صورتی که قصد خرید شماره مجازی عادی را دارید، برای هر سرویسی که شماره میخواهید همان سرویس را از صفحه اصلی قسمت شماره عادی انتخاب کنید، مثلا سرویس تلگرام.
سپس کشورهای موجود به همراه قیمت هر شماره و تعداد موجودی شماره نمایش داده می‌شوند، یکی از شماره‌ها را انتخاب کنید، در صورتی که موجودی حساب شما به اندازه قیمت شماره باشد شماره دریافت شده و نمایش داده می‌شود. در صورتی که موجودی حسابتان کافی نباشد به درگاه بانک منتقل می‌شوید و پس از پرداخت وجه به سایت برمیگردید و دوباره می‌توانید همان شماره را انتخاب کنید و نمایش داده می‌شود. شماره نمایش داده شده را در سرویس مورد نظر وارد کنید، مثلا اگر از قسمت تلگرام شماره دریافت کردید شماره را وارد تلگرام کنید.

همان جایی که شماره را دریافت کرده‌اید منتظر باشید تا کد پیامکی دریافت شود، در صورتی که کد پیامکی دریافت نشد در همین صفحه قسمت مربوط به مشکل عدم دریافت کد پیامکی را مطالعه کنید و نکات مورد نظر را رعایت کنید.
اما در صورتی که شماره اجاره‌ای خرید کردید، پس از زدن دکمه دریافت، شماره در اختیار شما قرار داده می‌شود و صندوق ورودی شماره نمایش داده می‌شود، و در تایمی که شماره دارد هر پیامکی که دریافت شود در صندوق ورودی نمایش داده می‌شود.
و در صورتی که شماره دائمی خرید کنید، پس از خرید آموزش کامل استفاده و نرم افزارهای مربوطه در همان قسمت خرید به شما نمایش داده می‌شود که به راحتی می‌توانید استفاده کنید و پیامک‌ها و تماس‌های مورد نظرتان را دریافت کنید.

در برخی موارد ممکن است که بعضی از شماره‌ها به صورت آنلاین از سمت اپراتورهای مخابراتی کشورهای مختلف در اختیار سیستم سوشال پال قرار نگیرد.
به عنوان نمونه شماره انگلستان1 موجود است اما زمانی که شما دکمه دریافت شماره را می‌زنید در روند مخابراتی از سمت خارج کشور اختلالات و یا محدودیت هایی در آن لحظه وجود داشته باشد و امکان آنلاین شدن شماره در آن زمان برای دریافت پیامک وجود نخواهد داشت.
در اینگونه موارد سعی کنید از شماره‌های دیگر استفاده کنید، سوشال پال تنوع شماره بسیار زیادی دارد و از هر کشور هم از اپراتورهای مخابراتی مختلف موجودی دارد.
در صورتی باز هم مشکل حل نشد و قصد استفاده از شماره‌های دیگر را نداشتید، مقداری صبر کنید و دوباره تست کنید. این مشکل برای برخی از شماره‌های کمیاب ممکن است بیشتر از بقیه کشورها رخ دهد.
نگران نباشید، تا زمانی که شماره و کد پیامکی به شما تحویل داده نشود هیچ هزینه‌ای از کیف پول شما کسر نخواهد شد

 

در صورتی که شماره را در سرویس مورد نظر وارد کردید و از همان ابتدا شماره مورد قبول واقع نشد و پیامکی از سمت سرویس مورد نظر ارسال نشد و در پنل هم دریافت نشد، می‌توانید با استفاده از دکمه لغو موجود در کنار شماره، آن را لغو کنید که هزینه آن به پنل شما برگشت خورده و به جای آن می‌توانید شماره دیگری دریافت کنید. اما در صورتی که بعد از دریافت کد پیامکی شماره در نرم افزار و سرویس مورد نظر مسدود شد دقت داشته باشید که مطابق قوانین و تعهدنامه که کاربر قبل از دریافت شماره با آن موافقت می‌کند، نامبرلند تنها واسط اینترنتی مخابراتی از شماره کشورهای مختلف است و تنها وظیفه ما ارائه شماره و پیامکی است که دریافت می‌کند و هرگونه محدودیت و مسدودیتی که بعد از دریافت پیامک برای شماره به وجود بیاید خارج از تعهد ما بوده و قابل کنترل برای نامبرلند نیست و ما نیز هیچ شماره‌ای را به این شرط دریافت نمی‌کنیم و به شرط و تضمین کامل مبنی بر عدم مسدودیت و … ارائه نمیدهیم. این محدودیت‌ها و مسدودیت‌ها از سمت نامبرلند نبوده بلکه توسط نرم افزارها و سرویس‌ها به وجود می‌آید، چرا که برخی از آن‌ها نسبت به شماره مجازی حساسیت زیادی دارند و در مواردی به جهت مقابله با اسپم و … تصمیم به مسدود کردن شماره می گیرند، نامبرلند برای حل این مشکل تمامی نکات و تجربیات مورد نظر را با شما به اشتراک می‌گذارد که می‌توانید پائین مطالعه کنید و در صورت رعایت این مسائل محدودیت‌ها به حداقل ممکن می‌رسد و در مواردی به صفر، همچنین سعی ما بر ارائه شماره با حداقل قیمت می‌باشد تا کاربران عزیز ضرر زیادی متحمل نشوند.

مسدود شدن شماره در تلگرام: در صورتی که حساب تلگرام را اصولی و مطابق آموزشی که در قسمت آموزش جامع تلگرام در همین صفحه آمده راه اندازی کنید این مشکلات به حداقل می‌رسد، در اغلب موارد علت مسدود شدن شماره تلگرامی استفاده از تلگرام رسمی برای راه اندازی اولیه شماره می‌باشد ( انتقال شماره به تلگرام اصلی بعد از راه اندازی مشکلی ایجاد نمی‌کند) و یا استفاده از بی کیفیت یا دارای سرورهای کم و اشتراکی باشد که تلگرام از قبل به آن ip حساس شده باشد، همچنین سعی کنید از کشورهای ارزان قیمت شماره دریافت نکنید، کشورهائی همچون روسیه و قزاقستان و … چرا که به علت حجم انبوه استفاده از این شماره‌ها، تلگرام حساسیت بیشتری داشته و احتمال مسدود شدن بالاتر می‌رود.
مسدود شدن شماره در واتساپ: واتساپ نیز یکی از نرم افزارهائی است که به شماره مجازی حساسیت دارد و در مواردی تمصیم به مسدود سازی کامل شماره می‌کند. برای به حداقل رساندن این مسأله شماره مجازی واتساپ را با توجه به این نکات راه اندازی کنید:
نرم افزار واتساپ را حذف و دوباره نصب کنید.
آی.پی خود را از طریق تغییر داده و ترجیحا از آی.پی کشوری استفاده کنید که شماره آن را می خرید، مثلا اگر شماره انگلستان خریداری می‌کنید از استفاده کنید که سرور کشور انگلستان را داشته باشد. همچنین دقت کنید شما از کیفیت لازم برخوردار باشد و سرورهای مختلف داشته باشد.
سعی کنید از کشورهای ارزان قیمت همچون روسیه و قزاقستان و … خرید نکنید، چرا که حجم استفاده از این شماره‌ها برای واتساپ بسیار زیاد است و واتساپ به این جهت بر روی این شماره‌ها حساسیت بیشتری به خرج می‌دهد و احتمال مسدود شدن مقداری بیشتر است.
مسدود شدن در سایر سرویس‌ها: هر سایت یا نرم افزاری بنا بر قوانینی که دارد ممکن است محدودیت‌هایی را برای شماره مجازی داشته باشد و در مواردی شماره مجازی را مسدود بکند، اما رعایت نکات زیر به صورت کلی می‌تواند اثربخش باشد:
در صورتی که از یک نرم افزار استفاده می‌کنید سعی کنید نرم افزار را پاک و دوباره نصب کنید، در صورتی که از یک سایت استفاده می‌کنید کوکی و اطلاعات مرورگر را پاک کنید و بعد تست کنید
آی.پی خود را با عوض کنید در هر بار تست و استفاده تغییر دهید، سعی کنید از یک استفاده کنید که با کیفیت بوده و سرورهای مختلفی دارد، همچنین سعی کنید در آن سرور کشوری را انتخاب کنید که از همان کشور شماره مجازی گرفته‌اید.
کشورهای دیگر را تست کنید.

نکته: در صورتی که تجربه مفیدی در این زمینه دارید و هنگام استفاده راه‌کار و تجربه‌ای را در زمینه عدم مسدود شدن شماره به دست آوردید از قسمت تماس با ما در میان بگذارید تا در همین صفحه به دیگر کاربران هم اعلام شود.

شماره ها با بهترین کیفیت موجود تهیه شده و اختصاصی هستند، لذا در اغلب اوقات تا زمانی که از اکانت خود خارج نشوید می توانید از آن ها استفاده کنید.

دقت داشته باشید که شماره ها فقط یکبار کد ورود را داده ولی تا زمانی که از حساب خود خارج نشوید معمولا امکان استفاده از شماره/اکانت بوده و مشکلی نخواهید داشت.

عدد مقابل کشورهای مختلف بیانگر اپراتورهای مخابراتی مختلفی است که شماره از آنها ارائه می شود، از لحاظ کیفیت معمولا تفاوتی نداشته و فقط به جهت تنوع و موجود بودن همیشگی شماره، از اپراتورهای متفاوت اضافه شده است.

مطالب آموزشی